KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14204424
nr 1420 4424
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 8/10,1958. Bildmått: 58x26, yttermått inklusive ram: 79x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:49:56
100 kr
150 kr